ZESPÓŁ PODSTAWOWY

Magdalena Procyszyn

Magdalena Procyszyn

Lekarz weterynarii

Dr Magdalena Procyszyn ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2009r. Z zawodem związana jest jednak znacznie dłużej.

Od początku szkoły średniej zdobywała wykształcenie praktyczne w jednej z największych i najlepszych Klinik Weterynaryjnych w Warszawie, w ,,Klinice Bemowo” pod okiem zespołu dr Pawła Kowalczyka. Doświadczenia te przerodziły się w długofalową profesjonalną współpracę zarówno w zakresie opieki internistycznej jak i chirurgicznej nad pacjentami.

Poznawała tajniki sztuki lekarskiej od każdej możliwej strony współpracując z doskonałymi specjalistami, co pozwoliło jej rozwinąć szerokie kompetencje i holistyczne podejście do leczenia. Umiejętności te zostały wielokrotnie docenione przez współpracowników i pacjentów, co zaowocowało możliwością samodzielnej pracy w dziedzinie nefrologii, interny i chirurgii, która stała się jej obecną specjalizacją. Dr Magdalena należy również do Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego zrzeszającego lekarzy medycyny ludzkiej. Może pochwalić się udziałem w licznych konferencjach naukowych oraz wkładem w rozwój tej dziedziny przez wprowadzanie międzynarodowych standardów medycyny ludzikiem w obszarze weterynarii.

Bardzo wcześnie bo już w 2011r otrzymała szansę sprawdzenia swoich sił na stanowisku samodzielnego chirurga ogólnego w specjalistycznej przychodni dla gryzoni i małych ssaków ,,Ogonek”.

Od 2015 roku rozwija swoje zainteresowania w kierunku Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), która koncentruje się na pacjencie jako całości i szuka przyczyn, nie tylko łagodzi skutki. Dzięki zabiegom akupunktury była w stanie pomóc wielu zwierzętom, które nie poddawały się tradycyjnym formom leczenia. Te zainteresowania Pani Doktor intensywnie rozwija i od 2016r. rozpoczęła uzupełniające studia w tym zakresie skierowane do lekarzy medycyny ludzkiej, rekomendowane przez Internatioanl Acupuncture Society. Prywatnie dr Magdalena jest miłośniczką jeździectwa i posiadaczką dwóch koni - Niuni i Ubolda. ...chyba już teraz nazwa przychodni nie będzie stanowić zagadki.

Joanna Procyszyn

Joanna Procyszyn

Kierownik ds. rozwoju

Joanna Procyszyn jest managerem specjalizującym się w rozwoju biznesu.

Swoją edukację związała ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, gdzie ukończyła studia z Zarządzania i Marketingu, a obecnie rozpoczęła kolejny kierunek - Ekonomię. Ukończyła specjalizację Business Analytics na Uniwersytecie Pensylwanii należącym do tzw. Ligi Bluszczowej. Karierę zawodową związała z obszarami sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu.

Jest autorem specjalistycznego szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta dla branży weterynaryjnej. Przychodnię Niuniawet wspiera w zakresie marketingu i sprzedaży oraz przygotowania strategii rozwoju biznesu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rafał Kłos

Rafał Kłos

Magister farmacji

Tak, tak farmaceuta w przychodni weterynaryjnej. Co robi, czym się zajmuje i kim w ogóle jest: Przede wszystkim zajmuje się recepturą weterynaryjną: dzieli leki by zwierzaki dostawały odpowiednie dawki. Przygotowuje roztwory, maści, kremy dla naszych pacjentów. Poza tym można go spotkać na rejestracji. Zajmuje się również konsultacjami w zakresie farmakologii weterynaryjnej.

Mgr farm. Rafał Kłos ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2009 r. Staż zawodowy odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Warszawie. Doświadczenia te były silnie związane ze specjalnością Pana Magistra czyli farmacją kliniczną i szpitalną.

Od 2009 pracował jako mgr. Farmacji odpowiedzialny m. in. za sporządzanie jałowej receptury aptecznej. Ta dość rzadka specjalność sprawia, że przygotowywanie leków niestandardowych oraz skomplikowanych receptur dedykowanych dla konkretnych pacjentów stało się jego wielką pasją. Wśród swoich sukcesów może pochwalić się między innymi doświadczeniem w przygotowywaniu tak wymagających leków, jak leki dla noworodków i wcześniaków, krople oczne oraz płyny do żywienia pozajelitowego.

Od 10 lat swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu mikrobiologii Lekarskiej wykorzystuje w największym w Polsce laboratorium mikrobiologicznym. Studiowanie zagadnień mikrobiologii weterynaryjnej zaowocowało tym, że od 2014 roku obejmuje kierownictwo nad Działem Mikrobiologii Weterynaryjnej w Laboratorium Hantaan.

Chęć niesienia pomocy innym pojawiła się jednak znacznie wcześniej. . Od 17-tego roku życia jest ratownikiem WOPR. Ratownictwo wodne stało się jego wielką pasją efektem czego była wieloletnia praca w Głównym Ośrodku Szkolenia Ratowników WOPR w Warszawie oraz setki godzin wypracowane na kąpieliskach w Polsce i za granicą.

Zaraz po studiach mgr. Kłos uzyskał również tytuł ratownika i został członkiem Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego

Prywatnie mgr Kłos jest właścicielem Rhodesiana o imieniu Yasser i dwóch węży. Uwielbia też jazdę motocyklem, długie wycieczki rowerowe oraz spływy kajakowe. Ulubionym napojem jest Yerba Mate, której wypił w życiu morze.